Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

КОНКУРС РІЧНИХ ЗВІТІВ ЗА 2011 РІК

Мета: сприяння підвищенню рівня прозорості та підзвітності, розвитку організаційної культури ОГС, рівня довіри суспільства до діяльності громадських об'єднань та благодійних організацій.

Завдання конкурсу:

  • стимулювання активності ОГС у підготовці та оприлюдненні річних звітів про свою діяльність;
  • виявлення і підтримка кращих практик підготовки й оприлюднення річних звітів ОГС;
  • покращення професійних навичок ОГС у підготовці й оприлюдненні річних звітів.

Конкурс проводився в межах проекту «Дослідження динаміки розвитку НУО в Україні» за фінансової підтримки програми «Об'єднуємося заради реформ» (UNITER).

До участі у конкурсі були запрошені громадські та благодійні організації, які офіційно зареєстровані відповідно до чинного законодавства України. До оцінювання були допущенні лише річні звіти про діяльність ОГС за 2011 рік (або довший часовий період, за умови, що 2011 рік є останнім у цьому періоді).

Оцінка річних звітів була здійснена відповідно до таких критеріїв:

  • відповідність структури річного звіту встановленим стандартам;
  • змістовність кожного розділу річного звіту;
  • творчий підхід у поданні інформації;
  • оригінальність візуалізації річного звіту (дизайну).

Переможцем конкурсу було визнано Дніпропетровську обласну благодійну організацію «Сяйво веселки», якій вручено призовий сертифікат на суму 1000 доларів США для оплати друку (макетування) річного звіту за 2012 рік.

Благодійний фонд «Фонд громади Приірпіння» та Чернівецька міська молодіжна організація "Клуб української молоді» отримали заохочувальні призи – призовий сертифікат на суму 750 доларів США для оплати друку (макетування) річного звіту за 2012 рік.

Контактна особа:

Володимир Купрій, kupriy@ccc.kiev.ua