Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Результати впровадження бізнес-проєктів усіх Конкурсів відображені в інфографіці14 червня 2021

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, урядів Королівства Данія, Польщі та Японії протягом 2019-2021 років впроваджувала чотири грантові конкурси малих бізнес-проєктів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

 

Мета грантової програми – системний та сталий розвиток пріоритетних секторів економіки та створення нових робочих місць в цільових регіонах


Результати впровадження бізнес-проєктів усіх Конкурсів відображені в інфографіці