Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

2 квітня завершується прийом заявок на участь в конкурсі річних звітів.25 березня 2013

2 квітня завершується прийом заявок на участь у 2-му раунді конкурсу на кращий річний звіт за 2012 рік серед організацій громадянського суспільства (ОГС). Конкурс проводиться  Творчим центром ТЦК в межах проекту «Дослідження динаміки розвитку НУО в Україні» за фінансової підтримки програми «Об'єднуємося заради реформ» (UNITER).

Мета конкурсу – сприяти підвищенню рівня прозорості та підзвітності, розвитку організаційної культури ОГС, рівня довіри суспільства до діяльності громадських об'єднань та благодійних організацій.

Завдання конкурсу:

 • Стимулювати активність ОГС в підготовці та оприлюдненні річних звітів про свою діяльність;
 • Стимулювати активність ОГС з сіл, селищ та малих міст;
 • Виявити і підтримати кращі практики підготовки й оприлюднення річних звітів ОГС;
 • Покращити професійні навички ОГС в підготовці й оприлюдненні річних звітів.

До участі у конкурсі запрошуються громадські та благодійні організації, які є офіційно зареєстровані відповідно до чинного законодавства України. До оцінювання будуть допущенні лише річні звіти про діяльність ОГС за 2012 рік (або довший часовий період, за умови, що 2012 рік є останнім у цьому періоді).

Оцінка річних звітів буде здійснюватись відповідно до таких критеріїв:

 • відповідність структури річного звіту встановленим стандартам;
 • змістовність кожного розділу річного звіту;
 • творчий підхід у поданні інформації;
 • оригінальність візуалізації річного звіту (дизайну).

Для участі у конкурсі ОГС має подати заявку, що включає:

 • анкету учасника (див. Додаток 1)
 • річний звіт про діяльність за 2011 рік у форматі MS WORD 1997-2010 або PDF (РОЗМІР  ФАЙЛУ НЕ ПОВИНЕН ПЕРЕВИЩУВАТИ 5 мб);
 • письмовий дозвіл розміщувати інформацію про ОГС та її річний звіт на сайті ТЦК та використовувати інформацію про організацію. Такий дозвіл має бути складений на офіційному бланку ОГС та підписаний уповноваженою посадовою особою.

Заявка на участь у конкурсі має бути надіслана електронною поштою на адресу info@ccc.kiev.ua до 24:00 02 квітня 2013 року. В темі листа необхідно зазначити «Конкурс річних звітів».

Переможці конкурсу будуть визначені у трьох категоріхм:

1-ша категорія – організації громадянського суспільства із річним бюджетом до $ 50 000;

2-га категорія - організації громадянського суспільства із річним бюджетом понад $ 50 000;

3-га категорія – організації громадянського суспільства,які зареєстровані та діють в селах, селищах та малих містах.

За результатами оцінювання буде визначено одного переможця у кожній категорії. Переможцям у своїй категорії буде вручено призовий сертифікат на суму $1000 для оплати друку (макетування) річного звіту за 2012 рік.

Більше детально з умовами участі в Конкурсі річних звітів і процедурою визначення переможця конкурсу Ви можете ознайомитися в Положенні конкурсу.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, телефонуйте  за телефоном (044) 574 64 11 або адресуйте свої запитання на електронну пошту info@ccc.kiev.ua.

Бажаємо успіху!
Команда ТЦК