Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Європейський простір
ЄС виділить 55 мільйонів євро на підтримку децентралізації та реформ регіональної політики в Україні

Сьогодні Йоганнес Ган, Європейський комісар з розширення і Європейської політики сусідства, та Валерій Пятницький, Виконуючий обов’язки Міністра економічного розвитку і торгівлі України, підписали фінансову угоду, яка започаткує нову програму «Підтримка регіональної політики України». Програма сприятиме децентралізації та підтримуватиме реформу регіональної політики України. На ці цілі буде виділено 55 млн. євро. Ці кошти будуть спрямовані на впровадження Державної стратегії регіонального розвитку до 2020, яка була ухвалена урядом України 6 серпня поточного року.

Докладніше

Спільна міністреська заява щодо впровадження Угоди про асоціацію, включно із ГВЗВТ, між Україною та ЄС

Зустріч, що відбулася 12 вересня, була подальшою зустріччю у серії зустрічей, що пройшли 11 липня у Брюсселі на тристоронньому міністерському рівні та 26 серпня у Мінську на найвищому політичному рівні

Докладніше

Нова підтримка громадянського суспільства України з боку ЄС

Європейський Комісар з розширення і Європейської політики сусідства Штефан Фюле та Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписали нову програму з підтримки громадянського суспільства в Україні. ЇЇ бюджет – 10 млн. євро. Мета програми – зміцнити роль громадянського суспільства у сприянні демократичним реформам та всеохопному соціально-економічному розвитку України.

Докладніше

Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС: в пошуках консенсусу

18 квітня у Києві громадські діячі та експерти в рамках круглого столу обговорили питання співпраці громадянського суспільства України та Європейського Союзу в рамках інструментів Угоди про асоціацію. Метою заходу, зокрема, стало формування спільної позиції щодо концепції та регламенту діяльності «Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС».

Докладніше

Заява голів держав і урядів ЄС щодо України

Ми зустрілися з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком, який поінформував нас про ситуацію в його країні. Ми аплодуємо мужності та непохитності, що їх демонструє український народ у ці останні місяці і тижні

Докладніше

Координационный совет Гражданского Форума ЕС-Россия призывает к прекращению насилия и аннулированию репрессивных законов в Украине

Координационный совет Гражданского Форума ЕС - Россия выражает глубокую озабоченность по поводу роста насилия в Украине и скорбит о жертвах Евромайдана. Одним из ключевых факторов в этом быстро обостряющемся противостоянии между правительством и его оппонентами послужил пакет поправок к законам, принятым Верховной Радой с явными нарушениями регламента и без публичного обсуждения 16 января 2014 года и после этого 17 января 2014г. подписанных Президентом Украины.

Докладніше

Яке майбутнє чекає на Форум громадянського суспільства?

У переддень п’ятої річниці свого заснування Форум громадянського суспільства (ФГС) Східного партнерства (СП) опинився перед нелегким вибором. Це стосується і Східного партнерства в цілому, передусім з огляду на саміт, що незабаром відбудеться у Вільнюсі. На ньому передбачалося відсвяткувати завершення переговорів з чотирма з шести країн-партнерів. А це могло б стати свідченням того, що СП насправді наблизило ці країни до Європейського Союзу.

Докладніше

Звернення Єврокомісара Штефана Фюле до членів Кабінету Міністрів України

Мені приємно бути присутнім на позачерговій зустрічі з членами українського Уряду. Я радо приймаю цю вкрай особливу можливість поділитись з українським урядом та громадськістю баченням Європейського Союзу щодо можливостей та викликів, які в цьому році стоять перед нами.

Докладніше

Промова Єврокомісара Штефана Фюле перед депутатами Верховної Ради України

Вельмишановні депутати, Для мене велика радість бути тут, у Києві, та мати змогу звернутися до вас у Верховній Раді – цьому важливому місці, колисці української демократії. Я також радий говорити у цей важливий момент у відносинах між Європейським Союзом та Україною. Відтоді, як я зайняв посаду Європейського Комісара (у 2010 році), в Україні я був багато разів (сім, якщо мені не зраджує пам'ять). Однак цей візит є особливо вчасним та необхідним!

Докладніше