Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Тренінги
Школа тренерів ТЦК

«Я хочу виділити Школу тренерів НУО, яку проводив ТЦК. Можливо тому, що це була особиста приємна подія, як згадується, як найкращі дні літа, коли вдавалося поєднувати навчання і приємне спілкування з фахівцями. А, можливо, ще й тому, що прагнення поділитись набутим досвідом, як це робили тренери ТЦК – це вже показник високого професіоналізму і спрямованості на успіх не лише своєї НУО, а й третього сектору взагалі на Україні.»

Олена Афанасьєва, Херсонський міський Центр молодіжних ініціатив «Тотем»

 

Метою Школи тренерів ТЦК рівня є надання її учасникам можливість оволодіти базовими знаннями та навичками проведення тренінгів та навчань для дорослої аудиторії.

Робота Школи тренерів ТЦК побудована на проведенні серії тренінгових модулів та практичних занять. Тренінгові модулі сфокусовані на таких головних темах як - характерні особливості ефективного навчання дорослих, творчі методи підтримки інтересу під час навчання, тренерські техніки та методики для роботи з аудиторією, типи слухачів, методи роботи з “важкими” слухачами, розробка тренінгу, етапи проведення навчальних сесій, мотивація учасників тренінгу, особливості роботи тренерів в парі, етичні норми, оцінка та моніторинг навчально-тренінгового процесу.

У ході навчання у Школі тренерів ТЦК учасники отримають досвід роботи з різними групами слухачів, мотивації учасників тренінгу, співпраці в парі, презентації власних домашніх завдань, розробки та наповнення тренінгу, оцінки навчально-тренінгового процесу та ін.

Починаючи з 1999 року Школа тренерів ТЦК залишається популярним і очікуваним заходом кваліфікованого навчання тренерської майстерності, і в грудні 2008 року відбувся вже восьмий випуск Школи.На даний момент 193 представники громадських організацій пройшли навчання в Школі тренерів ТЦК.

Якщо Ви хочете взяти участь в Школі тренерів ТЦК, будь ласка, слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті.

**************************************************

Творчий центр ТЦК оголошує черговий набір слухачів до Школи тренерів ТЦК (програма для початківців). Останній термін подачі заявок – 15 березня 2015 року.

Школа тренерів Творчого центру ТЦК була започаткована у 1998 році. Навчання в Школі проводиться за трьома рівнями і базується на методиках та програмах, розроблених тренерами та експертами ТЦК. За цей час у Школі пройшли навчання майже 400 представників неурядових та інших організацій з України, Білорусі, Молдови, Вірменії, Грузії.

Навчання в Школі здійснюється за двома програмами: для початківців та для досвідчених тренерів.

Мета Школи тренерів ТЦК (програма для початківців) - розвиток у слухачів базових навичок тренера для професійної роботи з дорослою аудиторією в неприбутковому секторі.

Програма для початківців орієнтована на тих, хто хотів би розвивати тренерські компетенції та оволодіти професією тренера в цілому. Очікується, що слухачі мають досвід роботи в одному або декількох типах організацій: організаціях громадянського суспільства, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, навчальних закладах та соціальних установах, службах.

Програмні компоненти Школи для початківців

 • особливості навчання дорослих;
 • творчі методи підтримки інтересу під час навчання;
 • тренерські техніки та методики для роботи з аудиторією;
 • типи слухачів, методи роботи з “важкими” слухачами;
 • розробка тренінгу, етапи проведення навчальних сесій;
 • мотивація учасників тренінгу;
 • особливості роботи тренера у парі, етичні норми;
 • оцінка тренінгу, вимір успіхів слухачів.

У ході навчання у Школі тренерів ТЦК слухачі отримають можливості попрактикуватися в розробці та проведення окремих тренінгових сесій на визначену тему, виконуватимуть домашні завдання, працюватимуть в групах над виконанням ситуаційних вправ.

Тренери Школи 

Школу тренерів ТЦК проводитимуть досвідчені тренери-консультанти ТЦК, які мають багаторічний національний і міжнародний досвід проведення тренінгів для різної цільової аудиторії. Детальну інформацію про них можна знайти на веб-сторінці Творчого центру ТЦК: http://ccc-tck.org.ua/coaches/all/

Організація роботи Школи 

 • Кількість слухачів в одній навчальній групі – не більше 15
 • Тривалість навчання: три повних дні (24 навчальних години)
 • Термін проведення: друга половина березня – перша половина квітня 2015 року (точна дата буде визначена додатково по мірі формування групи).

Кожен слухач забезпечується відповідним навчальним посібником та роздатковими матеріалами, необхідними канцелярськими товарами. Під час перерв можна буде випити чаю/кави та скоштувати печиво, цукерки. Сніданками, обідами та вечерю організатори не забезпечують, але надають список найближчих закладів громадського харчування.

По завершенню Школи та за умови, що виконано не менше 80% запланованої програми (відвідування тренінгових сесій, участь у виконанні практичних завдань, підготовка та презентація домашнього завдання), слухачі зможуть отримати сертифікат Творчого центру ТЦК.

Умови навчання в Школі тренерів
Школа тренерів ТЦК не є комерційним проектом і її проведення не спрямовано на отримання прибутку.

Право пройти навчання у Школі тренерів ТЦК отримують ті, хто внесе на початок проведення Школи добровільну пожертву у розмірі не менше 1900 грн.

Проїзд до місця проведення Школи і зворотному напрямку, а також витрати на проживання у разі потреби слухачі покривають самостійно.

Можливості для отримання фінансової допомоги для навчання в Школі тренерів
Якщо Ви є активістом чи працівником української організації громадянського суспільства, то можете скористатися можливостями та допомогою, які пропонує ІСАР «Єднання» http://isar.net.ua/ngo-marketplace/daem-granty

За детальною інформацією прохання звертатися до Олени Бікла bikla.olena@gmail.com

Для участі у школі бажаючі мають заповнити до 23:59 15 березня 2015 року заявку