Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Ключі до фінансування
Ключ до фінансування від ТЦК № 129, січень – лютий 2015

Шановні колеги!

Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі зимовий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Цього разу тут представлені грантові програми іноземних та українських донорів за такими основними пріоритетами:

 • допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалому населенню в Україні, вирішення проблем з метою нормалізації їхнього становища (у тому числі психологічна допомога) та інтеграції, а також просування соціальної стабілізації та зміцнення довіри в Україні;
 • підтримка вільних і незалежних ЗМІ в Україні та допомога українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа;
 • права людини;
 • верховенство права;
 • розвиток виборчої системи: освіта виборців та моніторинг виборів
 • розвиток та консолідація місцевих спільнот, а також активізації громади певного міста чи села навколо проблеми соціального супроводу, навчання та виховання дітей сиріт, напівсиріт, дітей у складних життєвих обставинах;
 • інноваційні практики в сфері менеджменту міста;
 • гендерні питання та формування позитивної видимості ЛГБТ-питань у суспільному дискурсі;
 • забезпечення доступу осіб з обмеженими можливостями до виборчих та політичних процесів в Україні;
 • боротьба зі зміною клімату, енергоефективність та енергозбереження;
 • підтримка позитивного іміджу бездимного середовища;

та інше

Заінтересовані ОГС можуть звернути увагу на набір до двох Шкіл Творчого Центру ТЦК – Школи тренерів ТЦК та Школи ТЦК з моніторингу та оцінки.

І на сам кінець – інформація для тих, хто шукає можливості фінансування організаційного розвитку і хоче дізнатися про такий дієвий інструмент як ваучер, – невеликий грант, який можна використати на зміцнення організаційної спроможності Вашої ОГС.

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

Ключ до фінансування від ТЦК № 128, жовтень 2014

Шановні колеги!

Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі жовтневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Цього разу тут представлені грантові програми іноземних та українських донорів в галузі: розвитку ініціатив членів територіальних громад сіл та селищ, судової реформи, прав людини, у тому числі прав людини в Криму та на Сході України, гендерної рівності, меншин та людей з обмеженими можливостями, літніх людей – колишніх жертв націонал-соціалізму, контролю за туберкульозом та епідемією ВІЛ, планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.

Заінтересовані ОГС можуть звернути увагу на ряд навчальних заходів, які можуть стати відповіддю на актуальні сьогодні питання та надати Вам більше ресурсів для допомоги іншим в межах програми МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства».

І на сам кінець – інформація для тих, хто прагне покращити навички в написанні проектів.

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

Ключ до фінансування від ТЦК №127, вересень 2014

Шановні колеги!

Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі вересневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Цього разу тут представлені грантові програми іноземних донорів в галузі судової реформи, прав людини, активізації волонтерства.  Також у розділі подано оголошення про грантові програми для ОГС з АР Крим, Миколаївської, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Заінтересовані ОГС можуть звернути увагу на ініціативу залучення партнерів для розробки та впровадження спільних проектів в межах програми ТАНДЕМ «Діалог для змін.

І на сам кінець – інформація для тих, хто прагне покращити навички в написанні проектів.

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!

Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

КЛЮЧ ДО ФІНАНСУВАННЯ ВІД ТЦК №125-126

Шановні колеги!

Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі подвійний випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Цього разу представлена інформація про грантові програми деяких проектів USAIDв Україні. Крім того, представлена спільна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» та ПРООН в Україні.

Пропонуємо звернути увагу також на Програму територіальної співпраці країн Східного Партнерства, яка також передбачає грантову програму, що буде оголошена незабаром.

Для розробників проектів пропонуються поради щодо написання компоненту проектної діяльності, а саме тренінгів.

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!

Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

Ключ до фінансування від ТЦК № 124

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці Фондом сприяння демократії та Фондом розвитку українських ЗМІ Посольства  США в Україні оголошено загальний конкурс проектів. Вінницька обласна державна адміністрація оголосила конкурс проектів інститутів громадянського суспільства, застосовуючи конкурсний механізм, визначений славнозвісною постановою Кабінету Міністрів України №1049. Також пропонуємо ознайомитися з новою стратегією Міжнародного фонду «Відродження».