Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦККАТАЛОГ ПОСЛУГ ТРЕНЕРІВ/ЕКСПЕРТІВ ТЦК

КАТАЛОГ ПОСЛУГ ТРЕНЕРІВ/ЕКСПЕРТІВ ТЦК

Взаємодія з громадськістю. Методологія оцінки діяльності державних органів виконавчої влади

Методологія оцінки діяльності державних органів виконавчої влади.

Видання призначено для державних службовців, дослідників, організацій громадянського суспільства, громадських активістів та програм міжнародної технічної допомоги.

Взаємодія з громадськістю. збірник звітів за результатами оцінки діяльності центральних органів виконавчої влади

У виданні представлено збірник результатів оцінки діяльності центральних органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю», які проведені групою експертів з числа представників українських організацій громадянського суспільства, органів державної влади, наукових інститутів та міжнародних організацій.

Стан та динаміка розвитку організацій громадянського суспільства України 2002-2018 роки

Дана публікація презентує результати щорічного опитування організацій громадянського суспільства України, проведеного протягом травня - серпня 2018 року. Метою опитування було визначення рівня розвитку організацій громадянського суспільства України протягом 2002 - 2018 років, а також тенденцій їхнього розвитку за шістнадцять років (2002-2017 рр.). Крім того, звіт містить результати глибинного аналізу проблем та потреб організацій громадянського суспільства як на національному, так і на регіональному рівнях.

РЕЗЮМЕ ЗВІТУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОГС У П’ЯТИ МІСТАХ (Чернівці, Житомир, Червоноград, Маріуполь і Нікополь)

Дана публікація презентує результати дослідження організацій громадянського суспільства України в п’яти містах (Чернівці, Житомир, Червоноград, Маріуполь і Нікополь), проведеного протягом жовтня – грудня 2018 року. Мета дослідження – оцінка технічного (програмного) потенціалу ОГС обраних міст, які зосереджують свою роботу з міськими адміністраціями у сфері антикорупційної діяльності, такої, як захист і моніторинг.