Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Ключі до фінансування
Жовтневий (116-ий) випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

Шановні колеги!
Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі жовтневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці оголошено грантовий конкурс від Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» та Програми розвитку ООН в Україні «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства в Україні», конкурс проектів співпраці громадських організацій з бібліотеками від Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) та конкурс від Програми розвитку ООН. Також в цьому місяці актуальний регіональний  конкурс мінігрантів із посилення впливу громадських організацій від громадської організації «Нова генерація». Для тих, кого цікавить відкрите демократичне суспільство в Україні  - представляємо Міжнародний фонд «Відродження» в розділі «Вони працюють для Вас».

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

Вересневий (115-ий) випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

Шановні колеги!

Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі вересневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці оголошено грантовий конкурс від Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, конкурс «Налагодження співпраці між аналітичними центрами та громадськими організаціями задля представлення інтересів та захисту прав громад” від програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”. Для тих, кого цікавить просування і підтримка "глибокої і стійкої демократії" в країнах, перебувають у перехідній стадії – представляємо Європейський фонд за демократію в розділі «Вони працюють для Вас».

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

Серпневий (114-ий) випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК»

Шановні колеги!

Творчий центр ТЦК пропонує Вашій серпневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці оголошено грантовий конкурс від Творчого центру ТЦК, Програми розвитку ООН «Організаційний розвиток регіональних ОГС», Програми розвитку ООН та ЄС «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг», освітньої програми Міжнародного фонду «Відродження», та проекту «АгроІнвест» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Також в цьому місяці актуальні регіональні грантові програми від донецького міського молодіжного центру мистецтв «ЕкоАрт», проекти якого спрямовані на розвиток культури, як джерело процвітання громади. Для тих, кого цікавить розширений доступ до інформації та сучасних технологій – представляємо Програму «Бібліоміст» в розділі «Вони працюють для Вас».

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

Липневий (113ий) випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування».Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці оголошено грантові конкурси від програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду «Відродження». В цьому місяці актуальний конкурс від міжнародного Вишеградського фонду на проекти спрямовані на зміцнення громадського суспільства, ділення досвідом країнами Вишеградської четвірки. Також в цьому місяці актуальні конкурси від Проекту АгроІнвест Агентства США зміжнародного розвитку (USAID). Для тих, кого цікавлять підтримки молодіжної політики регіону Східного партнерства інформація про Програму підтримки молодіжної політики регіону Східного партнерства (EPYRU) в розділі «Вони працюють для Вас».

112-ий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

Шановні колеги!

Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі червневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування».

Звертаємо Вашу увагу, що в цьому місяці оголошено чергові грантові конкурси, що фінансуються Європейською Комісією в межах різних проектів та інструментів. Також в цьому місяці актуальні програми, які фінансуються Європейською програмою Міжнародного фонду «Відродження». Для тих, кого цікавлять розвиток і зміцнення демократичних інститутів по всьому світу, інформація про Національний фонд підтримки демократії (NED) в розділі «Вони працюють для Вас».

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!

Редакційна колегія електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».