Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Ключі до фінансування
Hовий (121-123) випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК»

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці Фондом сприяння демократії та Фондом розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні оголошено загальний конкурс проектів. В цьому місяці актуальна річні програми підтримки медико-соціальних проектів та програма підтримки проектів зі збереження історичної пам’яті. У 2014 році актуальний також сьомий конкурс малих грантів від Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві. Для тих, кого цікавить розвиток демократії та громадянського суспільства - представляємо Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві у розділі «Вони працюють для Вас». 

Лютневий (120-ий) випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

Шановні колеги!

Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі лютневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці Фондом сприяння демократії та Фондом розвитку українських ЗМІ Посольства  США в Україні оголошено загальний конкурс проектів. В цьому місяці актуальна річні програми підтримки медико-соціальних проектів та програма підтримки проектів зі збереження історичної пам’яті. У 2014 році актуальний також сьомий конкурс малих грантів від Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві. Для тих, кого цікавить розвиток демократії та громадянського суспільства - представляємо Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві у розділі «Вони працюють для Вас».

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

Січневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці фондом «Think Tank» оголошено грантовий конкурс на розвиток аналітичних центрів. В цьому місяці актуальна річна грантова програма «Посилення ролі громадських організацій у здійсненні моніторингу стану судової реформи та у її підтримці» від проекту «Справедливе правосуддя» (USAID) та перший грантовий конкурс «Інтелектуальний капітал України» від Фонду майбутнього України. Актуальні також регіональні та місцеві грантові конкурси, а саме: конкурс міні-грантів для громадських організацій Харківської та Сумської областей від Сумського обласного комітету молодіжних організацій. Для тих, кого цікавить міжнародна технічна допомога - представляємо Програма міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу у розділі «Вони працюють для Вас».

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

Грудневий (118-ий) випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК»

Шановні колеги!
Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі грудневий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці оголошено річну грантову програму «Посилення ролі громадських організацій у здійсненні моніторингу стану судової реформи та у її підтримці» від проекту «Справедливе правосуддя» (USAID). В цьому місяці актуальні регіональні та місцеві грантові програми та конкурси, а саме: конкурс мікрогрантів для організацій з Черкаської та Кіровоградської областей від Громадської організації «Ресурсний центр АНГО» та конкурс міні-грантів для громадських організацій Харківської та Сумської областей від Сумського обласного комітету молодіжних організацій. Для тих, кого цікавить демократизація, захист прав людини та створення рівних соціальних можливостей для жінок та чоловіків - представляємо Програму розвитку ООН в Україні у розділі «Вони працюють для Вас».

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.

Листопадовий (117-ий) випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

Шановні колеги!
Творчий центр ТЦК пропонує Вашій увазі листопадовий випуск електронного бюлетеня «Ключ до фінансування від ТЦК».

До Вашої уваги – чергова добірка нових грантових оголошень у розділі «Новини фінансування». Звертаємо Вашу увагу на те, що в цьому місяці оголошено конкурс від Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» та Програми розвитку ООН в Україні «Демократизація і права людини в Україні», конкурс грантів для програми підтримки ініціатив сільських громад від компанії «Монсанто Україна». Також в цьому місяці актуальний Перший грантовий конкурс «Інтелектуальний капітал України» від Фонду майбутнього України. Для тих, кого цікавить процес приєднання України до світових інтелектуальних процесів - представляємо Фонд майбутнього України в розділі «Вони працюють для Вас».

Щиро сподіваємось, що наша робота стане Вам у нагоді. Успіхів!
Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.