Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦКДійсно разом

Ця публікація є результатом спільного проекту (Карпатський фонд Словаччина та Карпатський фонд Україна) «Дійсно разом – мобілізація міжсекторного співробітництва та передача досвіду Словаччини для підтримки розвитку сільських громад України».

Вона містить кращі практики з сільських громад Словаччини і Західної України.

ІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОГС УКРАЇНИ В 2014 РОЦІ

Індекс сталості розвитку громадянського суспільства (CSOSI) – це ключовий аналітичний інструмент, що вимірює прогрес розвитку громадянського суспільства в Центральній та Східній Європі. Протягом шістнадцяти років Індекс відстежує прогрес в розвитку громадянського суспільства в двадцяти дев’яти країнах. Індекс вивчає загальні сприятливі умови для розвитку громадянського суспільства, приділяючи особливу увагу правовому середовищу, організаційній спроможності, фінансовій життєздатності, громадянському представництву, наданню послуг, інфраструктурі та ставленню з боку громадськості. Кожен показник вимірюється за семибальною шкалою, де 1 показує дуже розвинутий рівень та 7 означає низький рівень розвитку. Даний звіт було підготовлено Агентством США з міжнародного розвитку у партнерстві з місцевими організаціями в кожній країні. 

СТАН ТА ДИНАМІКА РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ, 2002 – 2013 РОКИ

Дана публікація презентує результати щорічного опитування організаціи? громадянського суспільства (ОГС) Украі?ни, проведеного протягом травня – липня 2014 року. Метою опитування - визначення рівня розвитку ОГС Украі?ни за 2013 рік, а також тенденціи? і?хнього розвитку за період 2002 – 2013 рр. Крім того, звіт містить результати аналізу проблем та потреб ОГС як на національному, так і на регіональному рівнях, рекомендаціі? органам влади, донорам та самим ОГС.

ІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ В 2013 РОЦІ

Найважливішою подією 2013 року був початок другої у XXI столітті революції в Україні. Відмова Президента України В. Януковича від підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС призвела до масових протестів, що розпочалися в листопаді...

ІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО CУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ В 2012 РОЦІ (повна версія звіту українською мовою)

У 2012 році організації громадянського суспільства отримали нові закони та підзаконні акти, які регулюють їх статус, реєстрацію, діяльність, звітність, можливість вести господарську діяльність, взаємодіяти з органами виконавчої влади.