Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦКІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО CУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ В 2015 РОЦІ

Індекс сталості розвитку громадянського суспільства (CSOSI) – це ключовий аналітичний інструмент, що вимірює прогрес розвитку громадянського суспільства в Центральній та Східній Європі.

Протягом дев’ятнадцяти років Індекс відстежує прогрес в розвитку громадянського суспільства в двадцяти дев’яти країнах. Індекс вивчає загальні сприятливі умови для розвитку громадянського суспільства,приділяючи особливу увагу правовому середовищу, організаційній спроможності, фінансовій життєздатності, громадянському представництву, наданню послуг, інфраструктурі та ставленню з боку громадськості. Кожен показник вимірюється за семибальною шкалою, де 1 показує дуже розвинутий рівень та 7 означає низький рівень розвитку.

Даний звіт було підготовлено Агентством США з міжнародного розвитку у партнерстві з місцевими організаціями в кожній країні.

Оцінка рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування судів Херсонської області та Господарського суду Миколаївської області

У виданні представлені результати опитування громадської думки з використанням методики карток громадянського звітування щодо оцінки якості окремих аспектів діяльності судів Херсонської області та Господарського суду Миколаївської області, що проводилося у 2016 році.

Видання призначено для судів, працівників апарату судів, громадських активістів, дослідників судової системи та інших осіб.

Консультації з громадськістю: практичні аспекти організації та проведення

Інформаційні матеріали для тих, хто організовує та забезпечує проведення консультацій з громадськістю в процесі розроблення та ухвалення місцевих політик, рішень.

Громадянське суспільство в Україні: звіт за результатами дослідження

У виданні представлено результати дослідження, яке було здійснено групою експертів з числа представників українських організацій громадянського суспільства, органів державної влади, наукових інстутутів та міжнародних організацій. У представленому звіті – аналіз та пропозиції щодо визначення понять «громадянське суспільство», «організації громадянського суспільства», а також подані класифікація українських ОГС, опис поточних тенденцій в їх розвитку, наявні перешкоди та пропозиції щодо їх подолання, потреби в розвитку. Видання призначено для державних службовців, дослідників, організацій громадянського суспільства, громадських активістів та програм міжнародної технічної допомоги.

Публікацію було підготовлено в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства в Україні», який реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Погляди, висновки та рекомендації належать авторам і укладачам цього звіту і не обов’язково відображають думку Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку ООН або інших агенцій ООН.

Оцінка рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування судів Одеської області

У виданні представлені результати опитування громадської думки з використанням методики карток громадянського звітування щодо оцінки якості окремих аспектів діяльності судів Одеської області, що проводилося у 2015 році.

Видання призначено для судів, працівників апарату судів, громадських активістів, дослідників судової системи та інших осіб.