Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦКГромадянська ініціатива на захист економічних та соціальних прав: Звіт про реалізацію проекту

У виданні міститься інформація про методологію, хід виконання та результати проекту «Громадянська ініціатива на захист економічних та соціальних прав», який виконувався Творчим центром ТЦК та Інститутом громадянського суспільства з березня 2009 по травень 2011 за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Стан та динаміка розвитку неурядових організацій України за 2002-2010 роки

Дана публікація презентує результати щорічного опитування НУО України, проведеного у травні 2010 року. Метою опитування було визначення рівня розвитку неурядових органі зацій України протягом 2002 - 2010 років, а також тенденцій їхнього розвитку за дев'ять років (2002-2010 рр.). Крім того, звіт містить результати глибинного аналізу проблем та потреб неурядових організацій, як на національному, так і на регіональному рівнях.

Оцінка рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування судів.

У виданні представлено результати опитування громадської думки за методикою карток громадянського звітування щодо оцінки якості окремих аспектів роботи Апеляційного суду Івано-Франківської області, Івано-Франківського міського суду, Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області.

Дослідження було здійснене Благодійним фондом “Творчий Центр ТЦК” в рамках програми опитувань відвідувачів щодо якості функціонування судів в період з липня 2009 року до березня 2010 року, що здійснювалася за підтримки проекту USAID «Україна: верховенство права». Видання призначене для громадських організацій, голів судів, суддів, керівників апарату судів, інших працівників судів, та всіх інших осіб, зацікавлених у побудові діалогу між судами та суспільством задля покращення доступу до правосуддя, підвищення ефективності, прозорості та підзвітності судової системи, побудови довіри громадян до суду.

Енциклопедія української кухні здорового харчування

«Енциклопедія української кухні здорового харчування» є збіркою кращих рецептів, поданих на сімейний конкурс традиційних українських страв, що проводився серед сімей учнів та вчителів Тростянецької спеціалізованої школи № 1 та Тростянецької спеціалізованої школи №2 Сумської області в межах проекту «Здорова дитина – здорова країна!».

ЗДОРОВА ДИТИНА - ЗДОРОВА КРАЇНА. ЗБІРКА МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, ВИХОВАТЕЛІВ, АКТИВІСТІВ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Дана публікація містить навчальні програми спецкурсів зі здорового харчування та здорового способу життя: «Абетка раціонального харчування» та «Основи здорового харчування українців», розроблені відповідно Тростянецькою спеціалізованою школою №1 та Тростянецькою спеціалізованою школою №2 м. Тростянець Сумської області в рамках проекту «Здорова дитина – здорова країна!».